Przeczytaj opinie naszych kursantów

Opinie

Kwarantanna zmusiła mnie do tego, aby w końcu zmienić moje kompetencje zawodowe. Zależało mi na profesjonalnym kursie instruktora sportowego, ponieważ od dawna to moja pasja. Skończyłem kurs po 5 dniach, bo platforma jest naprawdę świetna! Przyszły już dokumenty, a ja zaczynam nowy rozdział! Polecam!
Julek Jabłoński
Koleżanka ze studiów namówiła mnie na kurs. Podchodziłam sceptycznie do tego rozwiązania, ale oferta Akademii Sportu, jakoś do mnie przemówiła. Po tygodniu zaliczyłam test i za miesiąc rozpoczynam pracę, jako instruktor na siłowni!
Lidia Nowak
Świetna platforma, super kontakt i doskonali wykładowcy!
Wiola Kozłowska
Polecam wszystkim taki sposób podnoszenia swoich kompetencji zawodowych!
Jakub Dąbrowski
Nigdy nie miałam czasu na to, aby skorzystać ze stacjonarnych kursów. Przez 2 lata odkładałam tą decyzję na później i całkiem przypadkiem zobaczyłam reklamę AK w Warszawie. Cena była dobra, zasady przejrzyste, więc od razu się zapisałam. Kurs skończyłam po 8 dniach, bo na co dzień pracuję i mogłam uczyć się tylko wieczorem. Jednak nie był to żaden kłopot. Platforma naprawdę daje radę, a ja mam już legitymację instruktora!
Maciej Duda
Mam za sobą jeden nieudany kurs stacjonarny. Potrzebowałem pilnie dokumentów, ponieważ dostałem świetną ofertę pracy. Zdeterminowany skończyłem szkolenie w 2 dni. Po 10 dniach miałem zaświadczenie MEN w domu i zyskałem szansę nowej pracy! Polecam!
Władysław Nowak
Jestem mega zadowolony z tego kursu! Bardzo pomógł mi w pracy i jestem pewien, że to nie koniec mojej przygody z Akademią!
Kacper Zielinski
Ilość materiałów jest naprawdę imponująca. Sposób przekazywania wiedzy i jakość treści robi wrażenie. Cieszę się, że się zdecydowałam.
Lucyna Sawicka
Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Pracy, mogłam pozwolić sobie na profesjonalny kurs. Od kilku miesięcy chciałam skorzystać z oferty Akademii Sportu, ale nie miałam funduszy. Te 6 dni były dla mnie cenne w nową wiedzę i doświadczenia. Jest pod wrażeniem tego, że platforma bez problemu działa nawet na telefonie, więc czasami w trakcie przerwy w pracy, mogłam powtórzyć wiadomości. Polecam każdemu!
Borys Symanski
Nigdy nie myślałam, że będzie mi przykro kończyć kurs, a jednak. Z tego względu szybko zapisałam się na kolejny! Akademia Sport podchodzi do kursantów bardzo profesjonalnie i to mi się podoba.
Weronika Jabłońska