Akademia Sportowa w Warszawie - Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego

Jesteśmy instytucją szkoleniową ze statusem Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych (RSPO 277456) oraz członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (PIFS) zgodnie z uchwała C/3/2020. Jako Akademia Sportowa w Warszawie posiadamy w swojej ofercie bazę profesjonalnych kursów instruktorskich, które dostępne są w postaci ciekawych i nowoczesnych kursów e-learningowych.

Co nas wyróżnia?

Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam stworzyć innowacyjny i nowoczesny sposób nauczania, który pozwala kursantom na pełną swobodę. Dzięki temu mogą zdobywać nową wiedzę w dowolnym miejscu i czasie, co pozwala na realizowanie kursu, pomimo codziennych obowiązków i zajęć.

Zarówno nauka, jak i egzamin przeprowadzane są on-line, co stanowi niezwykle wygodne rozwiązanie. Na zakończenie kursu, każdy absolwent Akademii Sportowej w Warszawie otrzymuje certyfikat potwierdzający odbyte szkolenie oraz uzyskane umiejętności. Co najważniejsze, jest to dokumenty wydawany na podstawie określonych przepisów prawnych, stosowanych również w przypadku kursów stacjonarnych. To z pewnością doskonale podkreśla prestiż tego certyfikatu. Umożliwiamy również uzyskanie pełnej dokumentacji w formie papierowej.

Prawie 20-letnie doświadczenie w branży szkoleniowej, które posiada nasza Akademia w znaczącym stopniu, przekłada się na zakres i jakość naszych usług edukacyjnych. Udostępniamy naszym kursantom dostęp do nowoczesnej bazy dydaktycznej w niezwykle przyjaznej atmosferze.

Nasz zespół tworzy kadra wysokiej klasy specjalistów, którzy wyróżniają się nie tylko wiedzą, ale również doskonałym podejściem w pracy z kursantami. Dzięki temu, jesteśmy w stanie świadczyć usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie.

Profesjonalny certyfikat

Wspomniany wcześniej certyfikat, który uzyskują Państwo po zakończeniu kursu, stanowi dokument uprawniający do pracy na stanowisku trenera lub instruktora. Pozwala również na pełnoprawne prowadzenie zajęć sportowych zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi oraz założenie własnej działalności gospodarczej, co niesie za sobą szereg dodatkowych możliwości.

Dokumenty, które jako Akademia Sportowa w Warszawie wydajemy naszym kursantom, pozwalają również na to, aby rozpocząć pracę w różnego rodzaju klubach sportowych i ośrodkach sportowo-rekreacyjnych, siłowniach, czy klubach fitness. Nie tylko w Polsce, ale również na terenie całej Unii Europejskiej. Jest to niezwykle ważne, ponieważ bez tego rodzaju dokumentów, świadczenie praktyki w tych obszarach, może skutkować odpowiedzialność karną.

Rozpocznij kurs on-line z Akademią Sportową w Warszawie

Jako instytucja szkoleniowa o charakterze sportowym, Akademia Sportowa przez te wiele lat pracy, zebrała szereg pozytywnych opinii i rekomendacji. Z pewnością duży wpływ na to miał fakt, iż jako Akademia Sportowa w Warszawie, przeprowadzamy szkolenia zgodnie ze wszystkimi międzynarodowymi standardami.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleń oraz kursów sportowych!

Przedstawiamy naszą platformę

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów, Akademia Sportowa w Warszawie stworzyła platformę e-learningową, która posiada szereg najnowocześniejszych rozwiązań, pozwalających na intuicyjne odbywanie kursów.

Takie podejście sprawiło, że można z niej swobodnie korzystać, bez względu na czas, czy miejsce. Jedyne czego potrzebują kursanci, to dostęp do internetu oraz urządzenie takie jak smartfon, tablet, czy laptop. Wszelkie materiały dostępne na naszej platformie, zostały dostosowane do urządzeń mobilnych i opracowano z dbałością o każdy szczegół, co z pewnością wyróżnia naszą ofertę na tle alternatywnych rozwiązań.