FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Kurs online daje takie same uprawnienie, jak w przypadku opcji stacjonarnej i jest regulowany tymi samymi aspektami prawnymi.

W celu dołączenia na kurs, należy odwiedzić stronę  www.akademiasportowa.edu.pl, na której widnieje lista oferowanych szkoleń. Po odnalezieniu właściwej propozycji, wystarczy kliknąć ikonę “kup ten kurs”, wypełnić formularz rejestracyjny oraz dokonać opłaty. Wówczas dostęp do kursu włączy się automatycznie.

Płatności za kursy w Akademii Sportowej w Warszawie realizowane są przez PayU. Dzięki czemu kursanci mogą liczyć na pełne bezpieczeństwo i dowolność pod względem rodzaju możliwości płatniczych.

Po zarejestrowaniu się na szkolenie, można wykonać płatność korzystając z poniższych sposobów:

  • przelew internetowy.
  • przekaz tradycyjny.

Legitymacja instruktora lub trenera, jest najlepszą formą identyfikacji.

W przypadku wzoru certyfikaty w wersji elektronicznej, istnieje taka możliwość. Natomiast, jeżeli kursanci zdecydują się na zamówienie wersji papierowej, wówczas takiej adnotacji nie będzie.

Nie. Świadectwo ukończenia szkoły średniej lub zawodowej, to jeden z naszych wymogów.

Kurs zawiera, zarówno informacje ogólne, jak i specjalistyczne. Kwestia ich przyswojenia zależy od poszczególnych możliwości kursantów. Najbardziej zdeterminowani kończą szkolenie po 2-3 dniach, jednak średni czas utrzymuje się na poziomie 7-8 dni.

Tak. Materiały dostępne na naszej platformie, zostały opracowane przez specjalistów w taki sposób, aby zdobywanie wiedzy było niezwykle intuicyjne. Platforma kompatybilna jest z różnymi urządzeniami mobilnymi, więc to kursanci decydują, jak, gdzie i kiedy się uczą. Jeżeli jednak pojawią się trudności lub pytania związane z działanie platformy, wówczas zapraszamy na naszą infolinię: …

Platforma została zainstalowana na najnowocześniejszym światowym centrum danych, które gwarantują dostęp do usług przez 99.9 proc. czasu w skali roku. Jeżeli przeprowadzane będą jakiekolwiek prace usprawniające z pewnością poinformujemy o tym kursantów – z odpowiednim wyprzedzeniem.

W celu zdobycia certyfikatu, na koniec szkolenia, konieczne jest zaliczenie kilku testów. Składają się one z 10 losowych pytań dotyczących danego rozdziału. Próg zaliczenia to 8/10. W przypadku niepowodzenia, można nieodpłatnie przystąpić do testu tyle razy, ile będzie to konieczne.

Dokumentacja zostaje wysłana w ciągu 14 dni roboczych od momentu dopełnienia przez kursanta wszelkich formalności. Przesyłka nadawana jest listem poleconym priorytetowym lub kurierem. Czas doręczenia wynosi do 3 dni roboczych.

Każda osoba, która zarejestrowana jest w Urzędzie Pracy, może ubiegać się o dofinansowanie kursu organizowanego przez Akademię Sportową w Warszawie. Wartość uzyskanego bonu oscyluje najczęściej na kwotę od 4 000 do 6 000 zł. To sprawia, że kursanci bardzo często mogą zrealizować kilka kursów jednocześnie. Zainteresowanych kursantów prosimy o bezpośredni kontakt z naszą Akademią lub Urzędem Pracy.

Każdy absolwent Akademii Sportowej w Warszawie, może otrzymać 15 proc. zniżki na kolejny kurs. W tym celu prosimy o przesłanie do Nas wiadomości e-mail. W wiadomości zwrotnej przekażemy kod uprawniający do 15% rabatu.

Podczas kursu udostępniamy wiedzę i umiejętności niezbędne do uzyskania tytułu oraz uprawnień instruktora. To, w którą stronę potoczy się dalsza kariera, zależy od zaangażowania, pracy oraz stałego dokształcania się kursantów.